O mně

 

Petra Urbánková

V mé profesní dráze jsem se pohybovala převážně v oblasti zdravotnictví.

Po ukončení Vyšší zdravotnické školy ve Zlíně v roce 2004 v oboru  Diplomovaná porodní asistentka jsem byla zaměstnaná v IN Boskovice a.s., od roku 2005 ve FN Brno na Gynekologicko – porodnickém oddělení (porodní sál, rizikové těhotenství, oddělení šestinedělí, IVF oddělení, pooperační oddělení). Po rodičovské dovolené jsem 5 let pracovala v Gynekologickém centru u MUDr. Kutálkové  a následně na Klinice reprodukční medicíny v Brně.

V roce 2016 jsem si doplnila vzdělání a úspěšně ukončila Lékařskou fakultu Masarykovy univerzity v  Brně – obor Porodní asistence.

Přechodně jsem pracovala jako asistentka pedagoga v ZŠ Mokrá-Horákov a jako učitelka v Mateřské škole. V roce 2019 jsem promovala na Pedagogické fakultě Palackého v Olomouci v oboru Učitelství odborných předmětů pro zdravotnické školy a stala se magistrou. Od roku 2018 jako soukromá porodní asistentka doprovázím ženy k porodu a samostatně vedu porody na porodním sále ve Vyškově u prim. MUDr. Josefa Eima a staniční sestry Soni Holcmanové. Velký dík patří i zbývajícímu kolektivu lékařů a porodních asistentek, se kterými na porodním sále pracuji 🙂

Spolupracuji s Bc. Miroslavou Tomickou z agentury Větrník.
Jsem členkou Unie porodních asistentek – UNIPA.

Práci porodní asistentky miluji, bylo to nejlepší rozhodnutí v mém životě.

Velmi ráda se stanu Vaší porodní asistentkou a podpořím Vás na cestě k Vašemu očekávání a zrození nového života.

Na Facebooku mne najdete pod názvem Doprovod a vedení porodu.

https://www.facebook.com/porodniasistentkapetra/?modal=admin_todo_tour

Top